FALA UDERZENIOWA

Studio Sztuka logo

Walka z cellulitem

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Fala uderzeniowa, walka z cellulitem. Studio Sztuka Nowa Wieś Wielka.
Studio Sztuka logo

FALA UDERZENIOWA

Walka z cellulitem

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Fala uderzeniowa, walka z cellulitem. Studio Sztuka Nowa Wieś Wielka.
Studio Sztuka
Tel: 690 935 885 / Email: kontakt@studio-sztuka.pl
Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka
Zabieg Cena:
Fala uderzeniowa
*Zapalenie rozcięgna podeszwowego, lub walka z Cellulitem
od 200zł
Czas trwania zabiegu ok. 20 min
Rekonwalescencja 1 mc
Reakcja skóry Brak
Spodziewany efekt Po serii zabiegów po 2 mc
Czas utrzymywania się efektów Stały
Zabieg powtarzany Co 2 tyg przez 2 mc

Studio Sztuka
Tel: tel:690935885
Email:
kontakt@studio-sztuka.pl

Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka

Fala uderzeniowa
*Zapalenie rozcięgna podeszwowego, lub walka z Cellulitem
od 200zł

Czas trwania zabiegu
Ok. 20 min

Rekonwalescencja
1 mc

Reakcja skóry
Brak

Spodziewany efekt
Po serii zabiegów po 2 mc

Czas utrzymywania się efektów
Stały

Zabieg powtarzany
Co 2 tyg przez 2 mc

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

FALA UDERZENIOWA – TERAPIA FALAMI AKUSTYCZNYMI W LECZENIU CELLULITU

Fala uderzeniowa. Terapia antycellulitowa.Oscylacyjne fale akustyczne wywołują wibracje w tkance łącznej co prowadzi do jędrność i elastyczność skóry. w efekcie podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu są zminimalizowane.

Terapia falami akustycznymi ma efekt wielowymiarowy, pobudza krążenie oraz wpływa na produkcję kolagenu u pacjentów zazwyczaj występuje poprawa tekstury i elastyczności skóry, przy jej jednoczesnym ujędrnieniu i redukcji wgłębień.

KORZYŚCI

  • wysoki stopień zadowolenia pacjentów,
  • bezbolesne stosowanie,
  • brak konieczności stosowania specjalnej diety,
  • brak efektów ubocznych, brak zagrożeń
  • bardzo szybkie leczenie (maksymalnie 30 min.)
  • dwie kuracje w tygodniu przez trzy tygodnie
  • długotrwałe, zauważalne rezultaty (do 6 miesięcy po leczeniu)

Antycellulitowa terapia falą akustyczną wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu przynoszący długotrwałe efekty.Fala uderzeniowa przed i po.

Terapia falą akustyczną idealnie nadaje się do modelowania sylwetki. Jej działanie polega na stymulowaniu pracy komórek tłuszczowych w taki sposób, że zwiększa się przepuszczalność błony komórkowej, a z komórek uwalniane są wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Produkty przemiany materii nagromadzone w przestrzeni międzykomórkowej są usuwane przez układ limfatyczny i krwionośny. Fala akustyczna poprawia metabolizm tkanek i usprawniają transport produktów katabolizmu do wątroby, w celu wykorzystania ich w przemianie energii.

Fala uderzeniowa przed i po Studio Sztuka Bydgoszcz.Przeprowadzono wiele badań, aby ocenić efekty zastosowania terapii falą akustyczną w dziedzinie dermatologii. To pierwsza zapewniająca trwałe efekty nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej spowodowanej starzeniem się. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia widocznych oznak cellulitu.

NIE CZEKAJ I ZAREZERWUJ WIZYTĘ W KONKURENCYJNYCH CENACH!

REZERWACJA ONLINE

Walka z cellulitem – substancje wspomagające

W walce z cellulitem sprawdzają się również metody iniekcyjne oparte na wstrzyknięciu substancji aktywnych takich jak Alidya (usuwanie tkanki tłuszczowej przez rozpuszczenie) lub Kolagen MD-Matrix, (tworzenie rusztowania, siatki wspomagającej) który jest kluczowym składnikiem tkanki łącznej. Jej wiotkość, zanik i intoksykacja są głównymi przyczynami problemów ze skórą na ciele, dotykających 90% kobiet powyżej 30 roku życia a także znaczącą liczbę mężczyzn.

Otyłość i cellulit są konsekwencjami wielu nakładających się czynników, takich jak niewłaściwa dieta, brak ruchu, napięcie i stres. Wszystkie te czynniki powodują słabe dotlenienie tkanek i kumulację zbędnych substancji. Kiedy system usuwania odpadów procesów metabolicznych zaczyna zawodzić, gromadzą się one w tkance łącznej, a to prowadzi do zatrzymywania się płynów w organizmie, efektem czego jest właśnie ,,skórka pomarańczowa” a następnie cellulit.

Komórki tłuszczowe (adipocyty) i nagromadzone płyny uciskają i zniekształcają tkankę łączną, niszczą włókna kolagenowe i blokują przepływ krwi i limfy. W cięższych przypadkach obrzękłe tkanki mogą uciskać receptory nerwowe (nocyceptory), wywołując ból.