HIFU

Studio Sztuka logo

Lifting twarzy i ciała

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
hifu, lifting twarzy i ciala
Studio Sztuka logo

HIFU

Lifting twarzy i ciała

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
hifu, lifting twarzy i ciala
Studio Sztuka
Tel: 690 935 885 / Email: kontakt@studio-sztuka.pl
Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka
Zabieg: Cena:
Jedna partia ciała 900zł
Cała twarz plus podbródek 2500zł
Brzuch 1700zł
Ramiona (pelikany) lub bryczesy 1700zł
Uda lub pośladki 1900zł
Czas trwania zabiegu Ok. 60 min
Rekonwalescencja 2mc podskórna
Reakcja skóry Brak
Spodziewany efekt Po 2-3 mc
Czas utrzymywania się efektów 18 mc
Zabieg powtarzany Co rok

Studio Sztuka
Tel: tel:690935885
Email:
kontakt@studio-sztuka.pl

Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka

Jedna partia ciała
900zł

Cała twarz plus podbródek
2700zł

Brzuch
1700zł

Ramiona (pelikany) lub bryczesy
1700zł

Uda lub pośladki
1900zł

Czas trwania zabiegu
Ok. 60 min

Rekonwalescencja
2mc podskórna

Reakcja skóry
Brak

Spodziewany efekt
Po 2-3 mc

Czas utrzymywania się efektów
18 mc

Zabieg powtarzany
Co rok

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

HIFU – jak działa ten lifting?

Zabieg przy użyciu urządzenia HIFU to niechirurgiczny lifting z wykorzystaniem skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Istotą tej metody jest precyzyjne skupienie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym, precyzyjnie oznaczonym obszarze,które oddziałują na tkanki na dwa sposoby: termiczny i mechaniczny.

Fala ultradźwiękowa wytwarzana przez HIFU wywołuje uaktywnienie komórek i ich przegrzanie – stymulując procesy naprawcze. Dzięki temu głęboko w skórze zostają uaktywnione fibroblasty, które produkują kolagen. Zabieg wykonuje się jednorazowo, nie wymaga on znieczulenia oraz nie wyklucza z życia codziennego. Na obszarze zabiegowym może utrzymywać się jedynie lekkie zaróżowienie twarzy.

Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, jednak pełen zadowalający rezultat nastąpi po upływie 90 dni. Efekty zabiegu utrzymują się minimum 18 miesięcy.

Jak bezinwazyjny lifting HIFU działa na ciało i skórę?

Skóra przed zabiegiem: Fala akustyczna emitowana przez wymienną głowicę wnika w głąb tkanki na odpowiednią głębokość i oddziałuje na komórki. Odpowiednio dobrana częstotliwość wywołuje efekt podgrzania, które doprowadza do stymulacji tkanki i zwiększonej produkcji kolagenu oraz elastyny.

Ultradźwięki wywołują efekt termiczny: Kiedy ultradźwięki dotrą do poziomu skóry właściwej, powstaje efekt termiczny, powodujący uaktywnienie włókien kolagenowych. Fala akustyczna stymuluje tkanki do regeneracji. Następuje proces odbudowy nowych, zdrowych komórek i włókien kolagenowych.
Wygładzona skóra po zabiegu:

Efekt wygładzenia skóry może być widoczny tuż po zabiegu. Właściwy rezultat liftingu następuje jednak po kilku miesiącach. Skóra staje się bardziej jędrna i wygładzona.

NIE CZEKAJ I ZAREZERWUJ WIZYTĘ W KONKURENCYJNYCH CENACH!

REZERWACJA ONLINE

HIFU – dla kogo i na jakie problemy?

HIFU uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Należy jednak podkreślić, że HIFU nie nadaje się dla wszystkich i nie jest złotym środkiem na wszystkie problemy estetyczne. Trzeba pamiętać, że to przede wszystkim zabieg liftingujący. Z niewielu metod liftingu właśnie ta jest bardzo skuteczna. Działa na skórę twarzy, unosząc policzki i nadając im jędrności i smukłości. Nadaje się doskonale do wyostrzenia konturów żuchwy, uniesienia chomików czy podniesienia brwi. Technologia może być również stosowana na inne partie ciała np. brzuch czy ramiona.

Natomiast na pewno nie jest zabiegiem poprawiającym jakość skóry, nie usuwa on zmarszczek, blizn czy rozstępów. Na takie problemy istnieją inne, lepsze metody. Bez sensu jest też szeroko reklamowany przez różne gabinety zabieg HIFU pod oczy. Skóra w tym miejscu jest bardzo cienka oraz płytko pod nią położona jest tkanka tłuszczowa. Dlatego istnieje duże ryzyko, że wykonując zabieg rozpuścimy tkankę tłuszczową i, zamiast poprawy, uzyskamy pogorszenie wyglądu estetycznego okolicy pod oczami.

HIFU nie jest też zabiegiem dla każdego. Nie powinno się go stosować u osób o zbyt małej lub zbyt dużej masie ciała. Zabieg ten nie daje również założonego efektu u osób młodych czy w zbyt zaawansowanym wieku.

Trzeba być świadomym, że nie każda osoba kwalifikuje się do zabiegu tą technologią, dlatego bardzo ważna jest ocena stanu pacjenta. Młodzi w ogóle nie potrzebują HIFU, a u osób starszych, z mocno opadającą skórą, nie będziemy w stanie osiągnąć oczekiwanego efektu. Idealnie kwalifikujące się na zabieg osoby, są w wieku 30-60 lat.