POROST WŁOSÓW Z UŻYCIEM OSOCZA

Studio Sztuka logo

Leczenie łysienia

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Porost włosów Bydgoszcz
Studio Sztuka logo

POROST WŁOSÓW Z UŻYCIEM OSOCZA

Leczenie łysienia

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Porost włosów Bydgoszcz
Studio Sztuka
Tel: 690 935 885 / Email: kontakt@studio-sztuka.pl
Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka
Cena:
Osocze w terapii wypadania włosów
*Hair filler
400zł
Osocze w terapii wypadania włosów
*Osocze bogatopłytkowe + Hair Filler
600zł
Osocze w terapii wypadania włosów
*Osocze + fibryba bogatopłytkowe
600zł
Czas trwania zabiegu 30 minut
Rekonwalescencja Brak
Reakcja skóry Brak
Pierwsze efekty 3 mc
Czas utrzymywania się efektów Dąży się do trwałego efektu
Zabieg powtarzany Zabieg cylkiczny

Studio Sztuka
Tel: tel:690935885
Email:
kontakt@studio-sztuka.pl

Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka

Osocze w terapii wypadania włosów
*Hair filler
400zł

Osocze w terapii wypadania włosów
*Osocze bogatopłytkowe + Hair Filler
600zł

Osocze w terapii wypadania włosów
*Osocze + fibryna bogatopłytkowa
600zł

Czas trwania zabiegu
Ok. 30 minut

Rekonwalescencja
Brak

Reakcja skóry
Brak

Pierwsze efekty
3 mc

Czas utrzymywania się efektów
Dąży się do trwałego efektu

Zabieg powtarzany
Zabieg cykliczny

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Porost włosów – na czym polega zabieg?

Na porost włosów stosujemy mezoterapię igłową to zabieg, polegający na cyklicznym ostrzykiwaniu ograniczonej powierzchni skóry substancją o działaniu terapeutycznym.

Pobierana krew od pacjenta zostaje poddana odwirowaniu, dzięki czemu uzyskuje się PRP (Platelet Rich Plasma), czyli skoncentrowane płytki krwi, a następnie podczas iniekcji wprowadza się preparat pod skórę. Najlepsze efekty uzyskuje sie po 3-4 zabiegach, również coroczna profilaktyka depozytu osocza daje doskonałe rezultaty, szczególnie w przypadku takich schorzeń, jak łysienie androgenowe, telogenowe wypadanie włosów i łysienie plackowate.

Zabiegi mezoterapii igłowej wzmacniają struktury włosa po ich osłabieniu chorobą, ciążą oraz uwarunkowaniami genetycznymi.

Właściwości osocza bogatopłytkowego na porost włosów

Osocze bogatopłytkowe jest popularnym zabiegiem w terapii nadmiernej utraty włosów. Jego właściwości wykorzystywane są u osób, u których wypadanie włosów związane jest ze stresem, zaburzeniami hormonów, przebytymi chorobami i przyjmowanymi lekami. Ma swój udział w leczeniu łysienia androgenowego.

Stosowanie osocza zaleca się także w profilaktyce, szczególnie u osób, u których utrata włosów jest dziedziczna. W tym przypadku istotna jest szybka reakcja i rozpoczęcie kuracji, zanim dojdzie do znacznego przerzedzenia.

Aktywne płytki krwi wpływają na twardą strukturę i zdrowy wygląd włosów. Nawilżają skórę głowy oraz regulują pracę gruczołów łojowych, chroniąc przed powstawaniem łojotoku. Z zabiegiem nie wiąże się ryzyko poważnych powikłań, ponieważ osocze to preparat autologiczny, który w żaden sposób nie wywołuje niepożądanych reakcji. Na skuteczność zabiegu mają wpływ czynniki wzrostu uwalniane przez płytki krwi.

Działając bezpośrednio na mieszek włosowy, stymulują proces wzrostu włosa. Jednym z takich czynników jest TGF-beta, transformujący czynnik, który wzmacnia połączenia między komórkami i wzmacnia strukturę włosa. Płytkowy czynnik wzrostu PDGF pobudza tworzenie naczyń włosowatych i regenerację komórek. Za wytwarzanie kolagenu i rozwój komórek odpowiada EGF, czyli naskórkowy czynnik wzrostu.

Również czynnik wzrostu fibroblastów FGF wzmaga wytwarzanie naczyń krwionośnych i uczestniczy w procesie wzrostu włosów. Komórki macierzy pod wpływem licznych aktywności płytek krwi ulegają wielokrotnym podziałom, przez co następuje szybszy wzrost i poprawa kondycji włosów.

Korzyści z zabiegu na porost włosów

Iniekcja osocza bogatopłytkowego stymuluje naturalne zdolności organizmu do regeneracji oraz większą aktywność mieszków włosowych. W rezultacie zabiegu stwierdzono następujące korzyści:porost włosów mezoterapia głowy

  • zahamowanie wypadania włosów
  • pobudzenie wzrostu nowych włosów
  • lepsze ukrwienie skóry
  • rewitalizacja skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • poprawa jędrności skóry
  • wygładzenie kolorytu skory
  • regeneracja skóry
Leczenie łysienia przed i po kuracją wypadania włosów.
Stymylacja wzrostu włosów Bydgoszcz przed i po

NIE CZEKAJ I ZAREZERWUJ WIZYTĘ W PROMOCYJNYCH CENACH!

REZERWACJA ONLINE

Terapia leczenia łysienia – przeciwwskazania i powikłania

Zabiegu mezoterapii igłowej, także skóry głowy, nie można wykonać u pacjenta dotkniętego chorobą nowotworową, autoimmunologiczną, białaczką, sepsą, przewlekłą chorobą wątroby lub małopłytkowością.

Nie wykonuje się go także w czasie terapii lekami immunosupresyjnymi oraz przeciwzakrzepowymi. Przeciwwskazaniem jest zakażenie wirusowe, np. opryszczka, twardzina układowa, tendencja do bliznowacenia oraz w każdej postaci łysienia bliznowaciejącego. Również ciąża, okres laktacji, aktywne stany zapalne skóry, przeziębienie i antybiotykoterapia wyklucza zabieg.

Powikłania po zabiegu mezoterapii igłowej występują rzadko (martwica skóry, infekcje, odczyn alergiczny). Po zabiegu mezoterapii igłowej mogą pojawić się takie efekty uboczne, jak: siniaki, krwiaki, zaczerwienienie, obrzęk, niewielkie dolegliwości bólowe lub obrzęk.