Studio Sztuka logo

PROFHILO

Molekuła młodości

Studio Sztuka logo

PROFHILO

Molekuła młodości

Studio Sztuka
Tel: 690 935 885 / Email: kontakt@studio-sztuka.pl
Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka
Zabieg Cena:
Profhilo – molekuła młodości – twarz 1000zł
Profhilo – molekuła młodości – szyja 1000zł
Czas trwania zabiegu Ok. 20 min
Rekonwalescencja Brak
Reakcja skóry Lekki obrzęk
Czas utrzymywania się efektów 8-12 mc
Zabieg powtarzany 2 zabiegi co mc

Studio Sztuka
Tel: tel:690935885
Email:
kontakt@studio-sztuka.pl

Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka

Profhilo – molekuła młodości – twarz
1000zł

Profhilo – molekuła młodości – szyja
1000zł

Czas trwania zabiegu
Ok. 20 min

Rekonwalescencja
Brak

Reakcja skóry
Lekki obrzęk

Czas utrzymywania się efektów
8-12 mc

Zabieg powtarzany
2 zabiegi co mc

Profhilo – odzyskaj młodość, zregeneruj skórę

WYJĄTKOWY PRODUKT

Istnieje wiele cech, które czynią Profhilo® wyjątkowym spośród wszystkich innych dostępnych obecnie na rynku. Brak treści BDDE. Jest usieciowany termicznie, tworząc stabilizowane hybrydowe kooperatywne kompleksy H-HA i L-HA.

Pomimo wysokiej zawartości HA ma niski profil zapalny w połączeniu z właściwościami prozdrowotnymi popartymi badaniami klinicznymi. Aby w pełni zrozumieć tę nową koncepcję medycyny przeciwstarzeniowej, musimy najpierw przyjrzeć się technologii.

TECHNOLOGIA

NAHYCO Profhilo® nie jest wypełniaczem skórnym ani biorewitalizatorem – Profhilo® otworzył nową kategorię iniekcji – bioremodeling. Sieciowanie termiczne zmienia charakter i zachowanie HA, powodując tworzenie współpracujących kompleksów hybrydowych, które modulują tkanki. Jest to również wyjaśnienie różnych zachowań biologicznych w odniesieniu do samych H-HA i L-HA.

Jedną z głównych zalet jest długowieczność. Hybrydowe kompleksy kooperacyjne okazały się bardzo stabilne dzięki naturalnemu trawieniu hialuronidazy (BTH) w porównaniu z H-HA, szeroko stosowanym w produktach do biorewitalizacji lub samym L-HA, co zapewnia długotrwałe uwalnianie i podwójne działanie dwóch składników HA . To podwójne działanie jest idealne do remodelowania wiotkości skóry.

Najwyższe stężenie na rynku

Profhilo® zawiera 32mg niskocząsteczkowego HA (80-100Kda) oraz 32mg wysokocząsteczkowego HA (1100-1400Kda).

Daje to jedno z najwyższych stężeń HA na rynku, łącznie 64 mg HA w 2 ml ampułko-strzykawce.

Jak zachowuje się PROFHILO ® w skórze?

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy.

PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości. Jedno wstrzyknięcie potrafi zregenerować skórę na okres 18mc, przy mocno zniszczonej skórze zabieg powtarzamy miesiąc po pierwszym zabiegu. Najczęstsze obszary zabiegowe to twarz, szyja, dekolt i dłonie.

Co to są Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe PROFHILO ® ?

To opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.

Zalety

W Profhilo® L-HA jest powoli uwalniany z kompleksów hybrydowych HA i dlatego nie wyzwala pierwszych cytokin zapalnych, co czyni go bardzo biokompatybilnym. Zwiększa również komfort pacjenta w trakcie i po zabiegu oraz zapewnia nawilżenie skóry, zwłaszcza naskórka – efekt Hydro.

H-HA w Profhilo® zapewnia stabilną architekturę HA w skórze właściwej. Daje to efekt wolumetryczny – efekt Lift.

Inną zaletą stabilnego kooperacyjnego kompleksu hybrydowego w porównaniu z H-HA i L-HA jest wzrost poziomu ekspresji kolagenu typu I i typu III w fibroblastach oraz kolagenu typu IV i VII w keratynocytach.

Skutkuje to poprawą jakości skóry i nawilżenia skóry zarówno w skórze właściwej, jak i naskórka. Zwiększa się również produkcja endogennego HA i elastyny, nadając skórze młodzieńczy wygląd.

Molekuła młodości – to innowacja, której szukasz

Neutralizuje „chomiczki”- przywraca utracony kontur- przywraca utracony profil – neutralizuje zwiotczenie skóry – wygładza zmarszczki – wysmukla rysy twarzy – nadaje biorewolumetrię – nadaje sprężystość – napina skórę

Czas trwania zabiegu jest niezwykle krótki, specjalnie opracowane obszary podania preparatu to tylko 5 miejsc iniekcji.

Technika iniekcji BAP ( BIO AESTHETIC PIONTS)

Specjalnie opracowana technika iniekcji BAP została stworzona do korekty trudnych anatomicznie i cieżkich do odbudowy zwiotczałych obszarów skóry. Pozwala na pełniejsze zatrzymanie starzenia poprzez maksymalizację procesów dyfuzji produktu PROFHILO ® w tkankach. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Wskazania

  • napina skórę
  • gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie
  • nadaje sprężystość
  • wysmukla rysy twarzy
  • neutralizuje chomiczki
  • przywraca utracony kontur
  • neutralizuje zwiotczenie skóry
  • wygładza zmarszczki
  • nadaje biorewolumetrię
  • przywraca utracony profil