PRZEKŁUWANIE USZU

Studio Sztuka logo

Blomdahl

Przekłuwanie uszu systemem Blomdahl Bydgoszcz
Studio Sztuka logo

PRZEKŁUWANIE USZU

Blomdahl

Przekłuwanie uszu systemem Blomdahl Bydgoszcz
Studio Sztuka
Tel: 690 935 885 / Email: kontakt@studio-sztuka.pl
Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka
Zabieg Cena:
Przekłuwanie uszu dzieciom
*System Blomdahl cena z kolczykami Swarovsky
150zł
Czas trwania zabiegu Ok. 15 min
Rekonwalescencja 12 godz
Reakcja skóry Zaczerwienienie

Studio Sztuka
Tel: tel:690935885
Email:
kontakt@studio-sztuka.pl

Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka

Przekłuwanie uszu dzieciom
*System Blomdahl cena z kolczykami Swarovsky

150zł

Czas trwania zabiegu
Ok. 10 min

Rekonwalescencja
12 godzin

Reakcja skóry
Zaczerwienienie

Przekłuwanie uszu BydgoszczWysoka jakość oraz brak uczuleń dzięki zastosowaniu medycznego plastiku.

Dla wymagających przekłuwamy uszy igłą.

W ofercie otrzymujesz:

  • przekłucie na dwa aparaty (możesz przekłuć dwoje uszu jednocześnie – dzieciom się to spodoba)
  • kolczyki do wyboru z medycznego plastiku
  •  oznaczamy miejsca przekłucia
  • bezboleśnie przekłuwamy uszy, znieczulenie na życzenie
  • dziecko otrzymuje certyfikat odważnej dziewczynki
  • rodzic otrzymuje bon podarunkowy
  • zalecenia pozabiegowe

Przekłuwanie uszu – 8 zasad gwarantujących sukces:

1. Dla dzieci – tylko to co najlepsze Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.

2. Dwie dziurki – jedno przekłucie Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci, i dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzasz zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązania – stosując Blomdahl Medical Ear Piercing możesz przekłuć obydwoje uszu jednocześnie.

Kolczyki dla dzieci. Przekłuwanie uszu systemem Blomdahl.3. Złoto już nie takie dobre. Około 10% populacji to ludzie uczuleni na złoto. Dlatego czołowi dermatolodzy nie zalecają stosowania produktów wykonanych ze złota do przekłuwania uszu i noszenia złotych kolczyków w początkowym okresie gojenia rany. Blomdahl opracował najlepsze rozwiązanie – Złoty Tytan.

Widoczna część kolczyka pokryta jest złotym kolorem, natomiast część bezpośrednio stykająca się ze skórą, wykonana jest z czystego tytanu klasy medycznej. Podobnie wykonane są kolczyki z powłoką w kolorze srebra – Srebrny Tytan. Równie bezpieczne pod względem medycznym są kolczyki w całości wykonane z czystego medycznego tytanu – Naturalny Tytan.

4. Przekłuwaj uszy grubymi kolczykami. Do przekłuwania uszu stosujemy kolczyki o nieco grubszych sztyftach niż w zwykłych kolczykach. Dlaczego? Po wyjęciu kolczyka sześć tygodni do przekłucia, dziurka natychmiast się kurczy. Grubszy sztyft zapewnia dodatkowy margines bezpieczeństwa. Można z łatwością założyć zwykły kolczyk, nie narażając delikatnych ścianek dziurki na podrażnienie i infekcję. Dlatego kolczyki do przekłuwania uszu firmy Blomdahl mają nieco grubsze sztyfty niż zwykłe kolczyki.

5. Zatyczka – klucz do szybkiego gojenia Cyrkulacja powietrza w miejscach przekłucia ucha zapewnia lepsze gojenie. Opatentowana zatyczka firmy Blomdahl zatrzymuje się na blokadzie umieszczonej na sztyfcie. Całkowicie zasłania także górną końcówkę sztyftu. Zatyczka pozostaje w bezpiecznej odległości od płatka ucha i nie można jej docisnąć, dzięki temu powietrze swobodnie dociera do miejsca przekłucia. Zatyczka firmy Blomdahl to klucz do szybkiego gojenia rany powstałej po przekłuciu ucha.

6. Bliski kontakt – maksymalna ochrona Zarówno kolczyk jak i zatyczka umieszczone są w sterylnej kasecie firmy Blomdahl, dzięki czemu nie ma możliwości przypadkowego zetknięcia kolczyka z dłońmi lub uchem Klienta. Równocześnie kaseta skonstruowana jest w taki sposób, że z łatwością można uchwycić płatek ucha. Wystarczy nacisnąć spust i aparat sam wykonuje całą pracę. Nie ma szybszej i bardziej bezbolesnej metody. Blomdahl zapewnia maksymalną ochronę.

7. Uważaj na produkty „bezniklowe” – wybierz bezpieczne dla skóry Wszystkie metale zawierają nikiel, albo przynajmniej jego domieszki. Uważaj na produkty reklamowane jako „bezniklowe”. Kolczyki firmy Blomdahl powstają po konsultacjach z dermatologami. Dzięki temu ani Ty, ani Twoi bliscy nie musicie martwić się, że pojawi się uczulenie lub alergia.

8. Biżuteria hipoalergiczna przyjazna dla skóry. Ranka po przekłuciu ucha goi się ponad rok. W tym czasie, zagrożenie wystąpienia alergii na nigiel jest największe. Dlatego opracowaliśmy szeroką ofertę kolczyków bezpiecznych dla skóry – Blomdahl Caring Jewellery. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Nosząc kolczyki hipoalergiczne Blomdahl niwelujesz bezpieczeństwo powstania alergii na nikiel. Kolczyki polecane są również dla osób, które mają już alergię na nikiel i nie mogą już nosić żadnych innych kolczyków

NIE CZEKAJ I ZAREZERWUJ WIZYTĘ W PROMOCYJNYCH CENACH!