KARISMA

Studio Sztuka logo

Biostymulator na bazie Rh kolagenu

Karisma Studio Sztuka
Studio Sztuka logo

KARISMA

Biostymulator na bazie Rh kolagenu

Karisma Studio Sztuka
Studio Sztuka
Tel: 690 935 885 / Email: kontakt@studio-sztuka.pl
Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka
Zabieg: Cena:
Biostymulator Karisma 950zł
Czas trwania zabiegu Ok. 30 min
Rekonwalescencja 7 do 10 dni
Reakcja skóry Złuszczanie
Spodziewany efekt Po 3 – 4 tyg
Zabieg powtarzany 2 zabiegi w odstępie 1 miesiąca

Studio Sztuka
Tel: tel:690935885
Email:
kontakt@studio-sztuka.pl

Bydgoska 19
86-060 Nowa Wieś Wielka

Biostymulator Karisma
950zł

Czas trwania zabiegu
Ok. 30 min

Rekonwalescencja
Brak

Reakcja skóry
Lekkie zaczerwienienie

Spodziewany efekt
Po 3 – 4 tyg

Zabieg powtarzalny
2 zabiegi w odstępie 1 miesiąca

Biostymulator na bazie Rh kolagenu

Biostymulator Karisma na bazie Rh kolagenuKarisma to nowość na polskim rynku medycyny estetycznej – jedyny biostymulator zawierający kolagen Rh, który jest identyczny z tym występującym u ludzi.

KARISMA w sposób naturalny odmładza, rewitalizuje oraz napina skórę, wypełniając drobne zmarszczki i dostarczając delikatny efekt liftingu. Dla osiągnięcia pełnego rezultatu wystarczą dwa zabiegi.

Jak działa biostymulator Karisma?

Karisma BiostymulatorTen rewelacyjny preparat to biostymulator, który działając na zasadzie stymulacji organizmu, pobudza go do naturalnej regeneracji oraz produkcji kluczowych składników, wpływających na elastyczność i jakość skóry, takich jak kolagen czy elastyna. Innowacyjność tego biostymulatora polega na wykorzystaniu rekombinowanego kolagenu ludzkiego, pozyskiwanego z hodowli jedwabników oraz karboksymetylocelulozy, która aktywuje keratynocyty, co sprzyja procesom naprawczym dając efekt przeciwstarzeniwy. Innowacją w stosunku do tradycyjnych wypełniaczy na bazie kwasu jest całkowity brak protein i endoksyn bakteryjnych, a więc karboksymetyloceluloza może być bezpiecznie stosowana u alergików. Stanowi to przełomowy krok na polskim rynku medycyny estetycznej.

Dzięki zastosowaniu sekwencji genu odpowiedzialnego za produkcję białka jedwabników, serycyny, możliwe było zastąpienie go genem kolagenu typu I. Ten proces skutkował tym, że jedwabniki zaczęły syntetyzować kolagen, który po aplikacji na skórę skutecznie poprawia kondycję macierzy zewnątrzkomórkowej – ECM. Rh kolagen, używany w preparacie, charakteryzuje się stuprocentowym bezpieczeństwem, doskonałą tolerancją oraz brakiem reakcji alergicznych. Jednocześnie, KARISMA gwarantuje szybkie i naturalne rezultaty, manifestujące się poprzez ujędrnienie, napięcie i podniesienie jakości skóry.

NIE CZEKAJ I ZAREZERWUJ WIZYTĘ W KONKURENCYJNYCH CENACH!

Efekty Karisma

Karisma Kolagen– Rewitalizacja skóry twarzy, okolicy ust, szyi, dekoltu oraz dłoni
– Wzmacnianie konturu twarzy i uzyskiwanie subtelnych efektów liftingu
– Zmniejszanie widoczności zmarszczek
– Likwidacja blizn i rozstępów
– Podniesienie jakości i zwiększenie gęstości skóry

Plan zabiegowy KARISMA obejmuje przeprowadzenie dwóch sesji w odstępie miesiąca. Trwałość efektów zabiegu, zależna od wieku, stylu życia oraz kondycji skóry, utrzymuje się w zakresie od 6 do 12 miesięcy. Zaleca się przeprowadzenie zabiegu przypominającego po upływie 4 miesięcy, co pozwala utrzymać osiągnięte rezultaty dłużej.